SPRAWDŹ CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ

 

Prestiżowy adres na potrzeby rejestracji firmy lub jej nowego oddziału

Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług naszego wirtualnego biura będą Państwo mieli możliwość wykorzystania naszego adresu w celach związanych z rejestracją firmy. Z adresu będą Państwo mogli korzystać po zawarciu umowy.

Adres do korespondencji

W ramach usług świadczonych przez wirtualne biuro odbieramy pocztę przychodzącą do naszych klientów i informujemy ich o niej mailowo, telefonicznie lub poprzez sms. Zebraną przez nas korespondencję można odebrać w godzinach funkcjonowania biura - od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Na życzenie klienta możemy również przesłać zebrane wiadomości kurierem pod wskazany adres (Klient pokrywa wówczas jedynie koszty ich wysyłki). Po wcześniejszym ustaleniu warunków istnieje również możliwość skanowania przychodzącej korespondencji i przesyłania jej na adres mailowy klienta. Oferujemy również przechowywanie korespondencji do 3 miesięcy.

Wynajem biura i sali konferencyjnej na godziny

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie sprawy można załatwić wirtualnie. Nasi klienci prowadzą swój biznes poza siedzibą firmy, ale czasem potrzebują reprezentacyjnego miejsca do spotkań. Dlatego też wychodzimy im naprzeciw oferując wynajem biura i sali konferencyjnej na godziny. Nasz budynek dysponuje przestronnymi i słonecznymi pomieszczeniami, w których przy dobrej kawie przeprowadzą Państwo:

  • - spotkanie zarządu;

  • - rozmowy rekrutacyjne;

  • - spotkania z klientami;

  • - szkolenia dla pracowników.

Wynajem biura i sali konferencyjnej na godziny to duża oszczędność. Jeśli nie mają Państwo potrzeby, żeby korzystać z biura dłużej niż klika godzin w ciągu miesiąca to warto rozważyć taką opcję. Korzystając z biura na godziny płacą Państwo jedynie za czas faktycznie w nim spędzony. Dzięki temu można znacząco zredukować koszty związane z utrzymaniem firmy, bez konieczności rezygnacji z udogodnień jakie niesie ze sobą tradycyjny wynajem biura.

Tworzenie stron internetowych

Jeżeli jeszcze nie posiadają Państwo własnej strony internetowej lub chcieliby Państwo zmodyfikować swoją obecną stronę to zapraszamy do współpracy. W zakładce Strony www znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące tworzonych przez nas stron. Dodatkowo zachęcamy także do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji.

Usługi Biura Rachunkowego

Dla klientów ceniących wygodę przygotowaliśmy specjalną ofertę – pakiet obejmujący wynajem wirtualnego biura oraz usługi biura rachunkowego. Rozwiązanie to jest bardzo komfortowe, ponieważ oba biura zlokalizowane są pod tym samym adresem. Dzięki temu, wszystkie formalności będą mogli Państwo szybko i sprawnie załatwiać w jednym miejscu. Rozwiązanie takie jest także bardzo atrakcyjne cenowo – dla osób, które będą korzystać z obu usług oferujemy specjalne promocje.

 

Indywidualne rozwiązania

Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi rozwiązaniami, które nie zostały opisane w naszej ofercie to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci i z chęcią przeanalizujemy różne propozycje współpracy.

LOKALIZACJA I STANDARD

Jaworzno to jedno z piękniejszych miast województwa śląskiego. Położone jest mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Katowicami a Krakowem. Miasto dynamicznie się rozwija i jest lokalizacją coraz częściej wybieraną przez inwestorów. Rejestrując swoją firmę w Jaworznie zyskają więc Państwo atrakcyjny i rozpoznawalny adres.

Nasze biuro zlokalizowane jest bezpośrednio przy jaworznickim rynku przy ul. Słowackiego 10, dzięki czemu Państwa klienci z łatwością do niego trafią. Budynek, w którym możesz zarejestrować swoją firmę przeszedł generalny remont i jest teraz miejscem wyjątkowo reprezentacyjnym. Również cała ulica Słowackiego, łącząca się bezpośrednio z rynkiem została wyremontowana. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i do samodzielnego sprawdzenia jak atrakcyjną lokalizację Państwu oferujemy.

DO KOGO SKIEROWANA JEST NASZA OFERTA?

Wirtualne biuro to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z prestiżowego adresu własnej firmy, a jednocześnie nie mają potrzeby stałego przebywania w biurze. Wynajem wirtualnego biura pozwala zredukować koszty prowadzenia działalności. Korzystanie z jego usług pozwala również na oddzielenie życia zawodowego od spraw prywatnych. Jeżeli masz już dość otrzymywania korespondencji firmowej na Twój domowy adres to skorzystaj z usług naszego biura. Z radością pomożemy Ci usprawnić działanie Twojej firmy.

W trosce o komfort naszych obecnych i przyszłych klientów z możliwości korzystania z usług świadczonych przez Wirtualne Biuro została wyłączona Działalność finansowa i ubezpieczeniowa.
 

 CENNIK

Koszt wirtualnego biura uzależniony jest od potrzeb klientów i od okresu współpracy. Pakiet podstawowy, obejmujący odbiór korespondencji to jedynie 29 zł netto miesięcznie. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem wirtualnego biura to przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę, uwzględniającą Państwa potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu – 604 779 044

Stawiamy na kompleksową współpracę

Dla osób, które zdecydują się na wynajem wirtualnego biura i będą chciały skorzystać także z naszych pozostałych usług przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy na spotkanie, na którym omówimy warunki naszej współpracy. Szczególnie polecamy połączenie wynajmu wirtualnego biura i usług naszego biura rachunkowego.